Anadolu Efes Kaptanı Doğuş Balbay

Anadolu Efes Kaptanı: Larkin Kalmalı!

Sonlandırılan Türkiye Basketbol Liginin lider takımı olan Anadolu Efes Takımının kaptanı olan Balbay önemli açıklamalarda bulundur. Anadolu Efes Kaptanı Doğuş Balbay, özellikle Larkin’in kalmasını umduğunu onun inanılmaz bir değer olduğu ifade etti.

İptal kararlarının kendileri açısında oldukça zor bir süreç olduğunu ifade eden Doğuş Balbay, Euroleague arenasını da özlediklerini ifade etti. Takım olarak iyi bir sezon geçirdiklerinim ifade eden Balbay, bu sürecin sonlandırılmayla neticelendirilmesinin kendilerini üzdüğünü de ifade etti.

Ergin Ataman: Takımı Yukarı Taşıdı

Anadolu Efes Kaptanı Doğuş Balbay Ergin Ataman hakkında da övgü dolu sözler etti. Bu kapsamda Ataman’ın takıma gelmeden önce takımın EuroLeague’de son sıralarda yer aldığını ifade etti. Ergin Ataman geldikten 2 sezon sonra Euroleague’de liderliğe kadar uzandıklarını belirtti.

Shane Larkin hakkında da konuşan Balbay; onu iyi bir değer olduğunun altını çizerek, onun takımda kalmasını istediğini de sözlerine ekledi. Larkin’in takımla kontratının devam ettiğini bildiğini söyleyen Balbay, ancak ona herhangi bir teklifi gelip gelmediğini de bilmediğini sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar