Anadolu Efesli Shane Larkin

Shane Larkin NBA’e Mi Gidecek?

Anadolu Efesli Shane Larkin, kariyerine dair önemli açıklamalarda bulundu. Korona virüs pandemisi nedeniyle ülkemizde sonlandırılan ligin lideri olan Efes takımının yetenekli oyuncusu Shane Larkin, geleceğine dair önemli bilgiler açıkladı.

NBA’e dönebileceğini ancak bunun 3. Guard olarak dönüş şeklinde olmayacağını ifade eden Shane Larkin, takımından da memnun olduğunu ifade etti. Asla NBA’e üçüncü guard olarak dönmeyeceğini ifade eden Larkin, transfer haberlerine de açıklama getirmeyi ihmal etmedi.

Shane Larkin Transfer Haberleri Hakkında Konuştu!

Ülkemizde son sezon itibariyle fırtına gibi esen Anadolu Efesli Shane Larkin, transfer haberleriyle ilgili net bir şekilde açıklamada bulundu. Efes takımında kalıp kalmayacağı merak edilen Larkin, transfer haberlerine dair NBA’e dönmesi için birtakım şartlarının olduğunu ifade etti.

Larkin; ancak NBA’de kendisine gerçek bir sorumluluk ve sahada 18-25 dakika kalma garantisi verilecek olursa, Amerika Birleşik Devletlerine dönmeyi düşünebilirim, dedi. Asla NBA’e üçüncü oyuncu olarak dönmeyi istemediğini ifade eden Larkin bu tarz tekliflere kesinlikle kapalı olduğunun da altını çizdi.

Güncel Yazılar