Anadolu Efes Shane Larkin

Ve Larkin 2 Yıl Daha Efes Takımında!

Sonlandırılan sezonun lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol takımının yıldız ismi Shane Larkin, takımında kaldı. Anadolu Efes Shane Larkin ile iki yıllığına sözleşme imzalayarak yıldız oyuncuyu renklerine bağlamayı başardı. NBA’den önemli bir teklif gelirse gidebilirim, şeklinde bir açıklama yapan Larkin, böylece Efes takımında kalmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde Anadolu Efes takımının kaptanı Shane Larkin’den çok memnun olduklarını ve takımda kalmasını istediklerini açıklamıştı. Kulüp yönetiminin de Larkin’in takımda kalmasını çok istediği biliniyordu. Bu kapsamda ünlü oyuncuyla Anadolu Efes takımı iki yıllığına sözleşme imzalamış oldu.

Shane Larkin ile Mutlu Son!

Anadolu Efes Shane Larkin ile mutlu sona ulaşarak, yıldız basketbolcuyla 2 yıllığına sözleşme imzaladı. Yetenekli oyuncu geçtiğimiz günlerde NBA’den iyi bir teklif gelirse gidebilirim, tarzında bir açıklama yapmıştı. Onun bu açıklamasından sonra ünlü oyuncu takımından ayrılıyor mu? Yorumları yapılmaya başlamıştı.Shane Larkin önceki gün itibariyle yaptığı açıklamada NBA’e gitmeyi düşünebileceğini ancak oraya üçüncü guard olarak gitmesi asla düşünmediğini ifade etmişti. Bu açıklama sonrasında Anadolu Efes takımı Larkin ile iki yıllık sözleşme imzalayarak onu iki yıllığına renklerine bağlamayı başarmış oldu

Güncel Yazılar