Shane Larkin

Shane Larkin: Türk Vatandaşlığıyla İlgili Konuştu

Anadolu Efes Basketbol Takımının etkili oyuncusu olan Shane Larkin, Türk vatandaşı olması sürecine dair önemli açıklamalarda bulundu. Anadolu Efes’in sosyal medya hesabındaki canlı yayına katılan Larkin, Türk vatandaşlığına kabul edilmesinin hayatındaki en önemli gelişmeler arasında yer aldığını ifade etti.

Amerika Birleşik Devletleri’nden ülkemize gelmesinde Bryant Dunston’un etkili olduğunu ifade eden Larkin, Türkiye’de bulunmaktan memnun olduğunu da sözlerine ekledi. Anadolu Efes Basketbol takımının taraftarlarının sorularına yanın veren Larkin, liglere verilen ara dönemi de değerlendirdi. Korona virüs sürecinde ABD’de bulunduğu ifade eden yetenekli oyuncu, taraftarları çok özlediğini sözlerine ekledi.

Taraftarları Özledim!

Korona virüs sürecinde en çok Sinan Erdem Spor Salonu’nun atmosferini çok özlediğini ifade eden yetenekli basketbolcu, kendisine yöneltilen sorulara da yanıt verdi. Anadolu Efes Basketbol taraflarını da çok özlediğinin altını çizen Shane Larkin, Türk Vatandaşı olmasının hayatındaki en önemli arasında yer aldığını da ifade etti.

27 yaşındaki yetenekli basketbolcu Efes takımında ikinci sezonunu yaşadığını ifade ederken, İstanbul’da yaşamaktan da mutlu olduğunu sözlerine ekledi. İnsanların kendisine verdiği destekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Larkin, Türkiye’de mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.