Anadolu Efes takımı

Anadolu Efes Takımı da Beklemede

Korona virüs sürecinde basketbol süper ligine ara verildiği için çalışmalarına bireysel olarak devam eden Anadolu Efes takımı verilecek kararı bekliyor. Ligin açılması konusunda verilecek olan kararı bekleyen Anadolu Efes’in verilecek karar sonrasında lige hazırlık çalışmalarına başlayacağı bildiriliyor.

Anadolu Efes takımında lig çalışmalarının evde ve salonlarda yapılan bireysel antrenmanlarla devam edildiği biliniyor. 19 Mart itibariyle liglere ara verilmesi sonrasında tüm takımların yaptığı gibi Efes basketbol takımında da basketbolcular çalışmalarına bireysel olarak devam ediyorlardı.

Kulüp Tesisleri Günde 3 Saat Açık

Korona virüs sürecinde Anadolu Efes’li oyuncuları günde 3 saat süreyle kulüp tesislerinde bireysel olarak antrenman yaptırıyor. Anadolu Efes takımı bu süreçte kulüp tesislerini sürekli olarak dezenfekte ettiriyor. Basketbolcular ise kendileri için uygun günlerde ve saatlerde çalışmalarına kulüp tesislerinde devam ediyorlar.

Anadolu Efes takımında ligin ne zaman açılacağına dair bir beklemede durumunda olduğu ifade edilirken, bu süreçte basketbolcuların da antrenmanlarına bireysel olarak devam ettikleri biliniyor. Bu kapsamda kulübün basketbolculara antrenman ekipmanı da sağladığı biliniyor.