Anadolu Efesin kaptanı

Anadolu Efesin Kaptanı Taraftarlarla Buluştu!

Korona virüs sürecinde dijital platformu etkili bir şekilde kullanan takımlar arasında yer alan Anadolu Efes, bu süreçte taraftarlarıyla sıklıkla bir araya geliyor. Bu kapsamda Anadolu Efesin kaptanı olan Doğuş Balbay, takımın taraftarlarıyla dijital ortamda buluştu!

Takım kaptanı olan Doğuş Balbay, Efes takımının dijital platformunda tarafların sorularına yanıtlar verdi. Efes dijital buluşmalar kapsamında gerçekleştirilen etkinlik kapsamında gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda taraftarın da katılım gösterdikleri ifade edildi.

Program Mustafa Özben Moderatörlüğünde Yapıldı

Efes basketbol takımının sesi olan Mustafa Özben dijital programda moderatörlük yaparken; takımın kaptanı samimi açıklamalarda bulundu. Anadolu Efesin kaptanı taraftarların sorularına samimi bir şekilde yanıt vererek; merak edilen soruları cevapladı. Taraftarlarla bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu ifade eden Balbay, onların sorularına yanıt vermekten de mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Böyle bir dönemde taraftarlarla birlikte olmaktan mutlu olduğunu ifade eden Anadolu Efes takım kaptanı, özellikle sağlık çalışanlarına teşekkürlerini iletti. Sağlık çalışanlarının fedakarca çalışmalarına devam etmelerinden övgüyle söz eden Balbay, onlara destek olunması gerektiğini de sözlerine ekledi.