Anadolu Efes

Anadolu Efes Olimpiyatlarda Oynayan İlk Takım Olmayı Hedefliyor!

Ligde ve Avrupa’da etkili oyunuyla dikkatleri üzerinde çeken Anadolu Efes takımının yetenekli oyuncusu Shane Larkin hedeflerinin olimpiyatlarda oynayan ilk Türk takımı olmak olduğu ifade etti. Vermiş olduğu röportajda hem korona virüs salgını sürecine dair hem de takımında dair bilgiler verdi.

Anadolu Efes’le geçirdiği sezona dairde açıklamalarda bulunan yetenekli oyuncu, Türk Milli takımına dair de açıklamalarda bulundu. Türk Milli takımındaki hedeflerine dair bilgi de veren yetenekli oyuncu; Eurohoops aracılığıyla görüntülü bir canlı yayın gerçekleştirdi.

Türkiye’de Olmayı Özlüyor!

Korona virüs sürecinde ülkesinde bulunduğunu ifade eden Shane Larkin, neredeyse 4 hafta kadar basketbol topuna hiç dokunmadığını ifade ederek basketbolu çok özlediğini sözlerine ekledi. Amerika için de bir açıklamada bulunan yetenekli basketbolcu, Amerika’nın korana virüs konusunu ilk başlarda ciddiye almadığını da sözlerine ekledi.

EuroLeague ortamını fazlasıyla özlediğini sözlerin ekleyen Shane Larkin, şuan için daha önceki yaz dönemlerindeki özlemden daha fazla bir özlem içerisinde yer aldıklarını sözlerine ekledi. Normalde 10 aylık bir sezonda 2 aylık bir tatil yaptıklarını ifade eden yetenekli oyuncu; ancak korona virüs sürecindeki durumun bunan farklı olduğunu da sözlerine ekledi.