Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes Dijital Ortamda 23 Nisan’ı Kutladı

Ülkemizdeki korona virüs önlemleri kapsamında sokağa çıkma yasağının uygulanması sonrasında 23 Nisan kutlamaları farklı platformlardan yapılıyor. Bu kapsamda Anadolu Efes Basketbol Takımı da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı dijital platformdan kutladı. Dijital ortamda taraftarlarıyla bir araya gelmeye devam eden Anadolu Efes’te bu sefer de 23 Nisan’dan dolayı bir araya gelindi.

Çocuklarla birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Anadolu Efes; dijital ortamda güzel bir etkinliğe de ev sahipliği yaptı. Takımın baş antrenörü konumunda bulunan Ergin Ataman da bu etkinliğe katılım gösterdi. Oğlu Sarp ile birlikte 23 Nisan kutlamalarına dijital ortamda katılım gösteren Ataman; sorulara da yanıt verdi.

Ergin Ataman Tavsiyelerde Bulundu!

Dijital ortamda Anadolu Efes Basketbol Takımı taraftarlarıyla buluşan Ergin Ataman, küçük taraftarlara özel açıklamalarda da bulundu. Onlara önemli tavsiyelerde bulunan deneyimli teknik adam,  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın önemini de aktardı.

Çocuklara aileleriyle birlikte nasıl keyifli vakitlerin geçirilebileceğine dair açıklamalarda bulunan Ergin Ataman, 200 kadar çocuk katılımcıyla dijital ortamda beraber oldu. Bu anlamlı etkinliğe Anadolu Efes kulübünün önde gelen isimleri de katılım gösterdi.