Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes Antrenöründen Müjde!

Geçtiğimiz gün itibariye 23 Nisan kutlamalarını dijital ortamdan yapan Ergin Ataman çocuklara bir de müjde verdi. Anadolu Efes Basketbol Takımı antrenörü olan Ergin Ataman, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı oğluyla birlikte kutladı.

Anadolu efes’in oluşturduğu dijital ortamda çocuklarla buluşan Ataman, çocukların bayramını da kutladı. Bu etkinlik sonrasında çocuklara güzel bir müjde de veren ünlü teknik adam, oğluyla birlikte çocukların bayramlarını tebrik etti.

Anadolu Efes Dijital Ortamda Etkin

Korona virüs salgını sürecinde dijital ortamda en etkili kulüpler arasında yer alan Anadolu Efes Basketbol takımı, pek çok etkinliği dijital ortamda yapıyor. Taraftarıyla dijital ortamda buluşan Anadolu Efes, böylece onların basketbola olan özlemlerini de gidermelerine yardımcı oluyor.

Geçtiğimiz gün itibariyle dijital ortamdan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Ergin Ataman, çocuklara da bir de müjde verdi. Bu kapsamda sosyal izolasyonun üzerinde duran deneyimli teknik adam; ileride 23 Nisan’ı bir kez daha üstelik hep birlikte kutlayacağız; dedi.