Anadolu Efes

Ergin Ataman Kimseyle Savaş Halinde Değilim!

Anadolu Efes basketbol takımının antrenörü olan Ergin Ataman bir röportajında Fenerbahçe Beko takımıyla yaşanılan rekabete dair de önemli açıklamalarda bulundu. Kendisinin kişisel olarak kimseyle savaş halinde olmadığını açıklayan Ataman; hiç kimseyle de bir barış talebinin bulunmadığını da sözlerine ekledi.

Hem Türkiye Basketbol Ligi hem de Euroloeague’de tabiri yerindeyse fırtına gibi esen Anadolu Efes takımının baş antrenörü olan Ergin Ataman; gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Anadolu Efes’le Fenerbahçe Beko takımı arasındaki rekabete değinen başarılı antrenör; kimseyle savaş halinde olmadığını da sözlerine ekledi.

Hürriyet’e Röportaj Verdi

Anadolu Efes takımının baş antrenörü olan Ergin Ataman; Hürriyet Gazetesine verdiği röportajda; kendisinin Fenerbahçe takımıyla bir savaşının bulunmadığı ifade etti. Fenerbahçe camiasından pek çok kişiyle de arasının gayet iyi olduğunu ifade eden Ataman; karşılıklı olarak bir takdir anlayışının mevcut olduğunu da sözlerine ekledi.

Fenerbahçe takımının basketbola yapmış olduğu yatırımları takdir ettiğini ifade eden Ataman; yüksek heyecanlı maçlar sırasında birtakım etki – tepkilerin de ortaya çıkmasının gayet doğal olduğunu da sözlerine ekledi. Bazen hızlı kararlar alarak ani yanıtlar verebildiğini ifade eden Ataman; doğal olarak bu durum da verilen beyanatların da hatalı olabileceğini sözlerine ekledi.