Anadolu Efes

Anadolu Efes Takımı Maçların Oynanmasından Yana!

Dijital ortamda Anadolu Efes takımının genel direktörü olan Alper Yılmaz; taraftarlarla buluşarak; gündeme dair açıklamalarda bulundu. Video konferans yöntemiyle taraftarla buluşan Yılmaz; Efes Fan Club üyelerine özel açıklamalarda bulundu.

Sosyal medya üzerinden taraftarlarla buluşan Alper Yılmaz, basketbol severlerin kendisine yönelttiği sorulara yanıt verdi. Anadolu Efes’in anonsörü olan Mustafa Özben; video konferansa moderatörlük yaparken; bu buluşmanın hem taraftarları hem de Alper Yılmaz’ı mutlu ettiği bildiriliyor.

Liglerin Başlamasını Bekliyoruz

Hem dünyada hem de ülkemizde etkili olan Covid 19 salgını sonrasında basketbol liglerinde ertelemelerin yaşanıldığını ifade eden Anadolu Efes takımının genel direktörü; liglerin açılmasını beklediklerini sözlerine ekledi. Taraftarlarla buluşmanın kendilerini mutlu ettiğini sözlerine ekleyen Yılmaz; Covid 19 salgınında hayatını kaybedenlere baş sağlığı diledi.

Şimdilik liglerin tam olarak ne zaman açılacağının belli olmadığını ifade eden Yılmaz; takım olarak liglerin açılmasından bir ay öncesinde bilgilendirme alacaklarını da sözlerine ekledi. Takımın bazı oyuncularının ülkelerine döndüklerini ifade eden Yılmaz; bazı basketbolcuların da İstanbul’da kaldıklarını sözlerine ekledi. Öte yandan genel direktör yapmış olduğu açıklamada takım olarak motivelerinin üst seviyede olduğunu da belirtti.