Anadolu Efes

Ergin Ataman da Evde Kal Dedi

Ülkemizde ve dünyada koronavirüs salgını baş gösterdiğinden bu yana liglerin ve tüm spor müsabakalarının ertelendiği biliniyor. Bu kapsamda ülkemizde de basketbol liglerinin ertelendiği de biliniyor. Anadolu Efes takımının baş antrenörü olan Ergin Ataman’da yapmış olduğu açıklamada ‘’evde kal’’ mesajı verdi.

THY Euroleague sosyal medya platformu aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada taraftarlara ve vatandaşlara ‘’evde kal’’ çağrısında bulunan Ataman; Covid 19’dan korunmak için herkesin evde kalması gerektiğini belirtti.

Oğlu Sarp’la Birlikte Açıklama Yaptı

Basketbol liglerinin başarılı takımı olan Anadolu Efes basketbol takımının baş antrenörü olan Ergin Ataman; sosyal medyada aracılığıyla ‘’evde kal’’ mesajı verdi. Evde kal mesajını oğlu Sarp ile birlikte veren Atama; bu virüsten korunmak için öncelikli olarak evde kalınması gerektiğinin altını çizdi.

Vatandaşlara evden çıkmamanın önemli olduğunu ifade eden Ergin Ataman; THY Euroleague sosyal medya hesabı üzerinden bir de video yayınladı. Video da oğlu Sarp ile basketbol oynayan Ergin Ataman; ev kalmanın önemine dair mesaj da yayınladı. Böylece tecrübeli koç, taraftarlarına da önemli bir mesaj vermiş oldu.