Alba Berlin Anadolu Efes maç sonucu

Alba Berlin Anadolu Efes maç sonucu . Turkish Airlines EuroLeague’in 26.  haftasının maç döneminde basketbol takımı Anadolu Efes, deplasmanda karşılaştığı ALBA Berlin’i 99-86 mağlup etti. Üst üste galibiyet alan ve geçen hafta serisinin 10. Serisinden sonra galibiyet serisini 11, deplasmandaki serisini ise 12 maça çıkardı. 

THY Euroleague‘de ilk sırada bulunan ve bu birincilii başkasına kaptırmayan baketbol takım temsilcimiz Anadolu Efes, 26. hafta karşılaştığı Alman takım Alba Berlin’ basketbol takımına sahasına konuk oldu. Anadolu Efes basketbol takımı maçın başına sonuna kadar önde giderek maçı 99-86 kazanarak Euroleague’de üst üste 11, toplamda 23. galibiyetini elde etti. Ev sahibi Alba ise 17. mağlubiyetini almış oldu. 

Anadolu Efes basketbol takımı, deplasmanda rakibi Alba Berlin basketbol takımı 99-86 mağlup ederek art arda 11. galibiyetini aldı ve  dış sahadaki galibiyet serisini de 12 maça çıkarmayı başardı.  Almanya’nın başkenti Berlin’deki olan maç Mercedes Benz Arena’da oynandı. Anadolu Efes basketbol takımı ilk periyodu 32-21 üstünlük ile tamamladı. 

İkinci periyotta karşı takım Alba Berlin sayı almaya başladı ve aradaki sayı farkını hızla indirdi, Anadolu Efes basketbol takımı, devre arasına 50-47 önde girdi ama aradaki fark Alba Berlin baya azalttı. Üstün bir oyun sergilediği üçüncü periyodu 79-65 önde bitiren Anadolu Efes, son periyotta skor üstünlüğünü de sürdürerek karşılaşmadan 99-86 galip ayrıldı. 

Alba Berlin Anadolu Efes maç sonucu  ; Oyuncu Kadrosu

Alba Berlin Basketbol takımı kadrosu;

# Oyuncu 
Makai Mason 
Niels Giffey 
Marcus Eriksson 
10 Tim Schneider 
15 Martin Hermannsson 
25 Kenneth Ogbe 
31 Rokas Giedraitis 
32 Johannes Thiemann 
34 Tyler Cavanaugh 
35 Landry Nnoko 
43 Luke Sikma 

Anadolu Efes basketbol takımı Kadrosu

#      Oyuncu 
Rodrigue Beaubois 
Chris Singleton 
Yiğitcan Saybir 
Doğuş Balbay 
Tolga Geçim 
10 Ömercan İlyasoğlu 
19 Buğrahan Tuncer 
21 Tibor Pleiss 
23 James Anderson 
25 Alec Peters 
42 Bryant Dunston 
44 Krunoslav Simon 
Alba Berlin Anadolu Efes maç sonucu