Anadolu Efes

Anadolu Efes Taraftarı Koronavirüsten Vefat Etti

Ülkemizde etkili olmaya başlayan Koronavirüs Anadolu Efes takımının genç taraftarını da aramızdan aldı. 22 yaşındaki Anadolu Efes taraftarının geçtiğimiz gün itibariyle Kovid 19 dan dolayı hayatını kaybettiği bildirildi. Henüz 22 yaşında olan Seyfullah Yılmaz’ın hayatını kaybetmesi, üzüntüyle karşılandı.

Genç yaşta taraftarının koronavirüsten dolayı hayatını kaybetmesi sonrasında Anadolu Efes takımının taraftarı için başsağlığı mesajı yayınladığı bildirildi. Hem dünyayı hem de ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs salgının her geçen gün çok sayıda insanın hayatına mal olduğu biliniyor. Bu kapsamda ülkemizde de ölümler gerçekleştiği bildiriliyor.

Anadolu Efes’ten Başsağlığı Mesajı

22 yaşındaki genç taraftarının hayatını kaybetmesinden dolayı üzüntülü olduğunu ifade eden Anadolu Efes kulübü bir de başsağlığı mesajı yayınladı. Yayınlanan mesajda genç taraftarın hayatını kaybetmesinden dolayı duyulan üzüntüye yer verilerek; Covid 19 nedeniyle tedavi gören insanlara da şifa dilendi.

Kulübün sosyal medya hesabı aracılığıyla yayınlanan başsağlığı mesajında; Seyfullah Yılmaz’ın koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini öğrenmiş olmaktan duyulan üzüntü ifade ediliyor. Başta genç taraftar Seyfullah olmak üzere; bu virüsten hayatını kaybeden tüm vatandaşlara da başsağlığı dileniyor.