Anadolu Efes

Anadolu Efes Takımı Shane Larkin ile Sözleşme İmzalıyor!

Hem ülkemizde hem de Avrupa liglerinde etkili bir oyun ortaya koyan Anadolu Efes Basketbol takımı Shane Larkin ile sözleşmelerini uzatacaklarını ifade etti. Yetenekli basketbolcu Shane Larkin ile sözleşmeyi 2022 yılına kadar uzatmayı planladıklarını ifade eden kulübün, böylece iki sezon daha yetenekli oyuncuyla devam etmeyi planladığını sözlerin ekledi.

Edinilen bilgiye göre her iki tarafın da sözleşmenin uzatılmasında mutabık kaldığı belirtildi. Sözleşmenin 2022 yılına kadar uzatılmasının düşünüldüğü de açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Anadolu Efes’te etkili bir mücadele ortaya koyan Shane Larkin ile sözleşme uzatılacağı kesinleşti.

Sözleşmenin Detayları Netleşti!

Alınan haberlere göre Anadolu Efes takımının yapılacak olan sözleşmeye dair ayrıntıları netleştirdiği ifade ediliyor. Buna göre yetenekli guard; ilk yılından 3.7 milyon dolara alacak. İkinci yılında ise yetenekli oyuncunun 4 milyon dolar kazanacağı ifade ediliyor.

Toplamda 2 sezon boyunca 7.7 milyon dolar kazanacak olan Shane Larkin de sözleşmenin uzatılmasına olan verdiği belirtiliyor. Böylece yetenekli oyuncusu takımda tutmayı hedefleyen Anadolu Efes; etkili oyuncuyu 2 yıllığına renklerin bağlamış olacak.