Anadolu Efes

Anadolu Efes’te 23 Nisan Kutlaması Dijital Ortamda Yapılacak!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl 100. Yılı kutlanacakken Covid 19 salgınından dolayı bu yıl 23 Nisan kutlamalarının açık alanlarda yapılmayacağı ifade ediliyor. Bu kapsamda Anadolu Efes Basketbol Takımının da kutlamalara Dijital ortamda katılım göstereceği ifade ediliyor.

Lacivert beyazlı takımdan yapılan açıklamada; Anadolu Efes’in 23 Nisan Bayramı kutlamalarına dijital ortamda dahil olarak, çocuklar için özel bir kutlama programının düzenleneceği ifade ediliyor. Covid 19 salgını nedeniyle bir sosyal izolasyon durumunun ortaya çıktığı ifade edilerek; bu dönemde çocuklar için Efes takımının bir etkinliği düzenleyeceği açıklandı.

Anadolu Efes Çocuklarla Bir Araya Gelecek!

Anadolu Efes Basketbol Takımının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir video uygulaması üzerinden çocuklarla buluşacağı ifade edildi. Perşembe Günü itibariyle saat 10.30 itibariyle başlayacak olan etkinliğe Ergin Ataman da katılım gösterecek.

Söz konusu etkinliğin kulübün sosyal medya hesabından paylaşılacağı ifade edilirken; Anadolu Efes’in yıldız basketbolcularının da çocuklara yönelik olarak mesaj yayınlayacakları belirtiliyor. Bu etkinliğe Ergin Ataman ve Oğlu ile takımın kaptanı, maskotu ve anonsörünün de katılacağı ifade ediliyor.