Anadolu Efes

Anadolu Efes Takımı Daha Da Güçlendi!

Ülkemizin etkili basketbol takımı olarak ön plana çıkan Anadolu Efes ile Old Spice güçlerini birleştirme kararı aldı. Erkek bakım markası olarak ön plana çıkan Old Spice, takımın Esanslı Sponsoru olma kararı aldı. Böylece Anadolu Efes’in de gücü daha da arttırdığı yorumları da yapılmaya başlandı.

Anadolu Efes’le Old Spice arasındaki sponsorluk anlaşmasının dijital ortamda yapıldığı ifade ediliyor. Öte yandan basın toplantısının da dijital ortamda yapılarak, alınan kararın basın yoluyla duyurulduğu da ifade ediliyor. Söz konusu işbirliğinin ise 2020 – 2021 sezonun sonuna değin geçerli olacağı da ifade edildi.

Anadolu Efes Artık Daha Güçlü

Önemli bir sponsorluk anlaşmasına imza atan Anadolu Efes Basketbol Takımı, gücüne güç kattı. Erkek bakım markası olarak tanımlanan Old Spice ile sponsorluk anlaşması imzalayan kulübün, bu anlaşmasına genel direktör imzasını attı.

Yapılan sponsorluk anlaşmasından sonra bir de basın toplantısı yapıldı. Korona virüs tedbirleri kapsamında söz konusu basın toplantısının dijital ortamda gerçekleştirildiği ifade edildi. Basın toplantısına gene direktör Alper Yılmaz, takımın kaptanı Doğuş Balbay ile antrenör Ergin Ataman da katıldı.