Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes: TBF Kararın Saygı Duyuyoruz

Türkiye Basketbol Federasyonunun almış olduğu karara saygı duyduklarını ifade eden Anadolu Efes Basketbol Takımı, önce insan sağlığının geldiğini de ifade etti. Liglerin sonlandırılmasına dair karara saygı duyduklarını ifade eden Efes yönetimi, federasyonun almış olduğu kararı desteklediklerini de ifade etti.

Sağlığın tüm şampiyonluklardan çok daha değerli olduğunu ifade eden yönetimin, TBF’nin kararını da destekledikleri ifade ediliyor. Korona virüs salgını sonrasındaki gelişen sürecin neticesinde Türkiye’de basketbol liglerinin sonlandırılmasına dair karar verildi.

Anadolu Efes: Sağlık Daha Önemli

Türkiye Basketbol Federasyonunun olduğu kararı desteklediklerini ifade eden Anadolu Efes yönetimi, insan sağlığının tüm şampiyonluklardan çok daha önemli olduğunu ifade ediyor. Sezonun kalan maçlarının oynanmaması ve Play – Off maçlarının da oynanmayacak olmasına dair görüşlerini açıklayan yönetim, sağlığın daha önemli olduğunu işaret etti.

Anadolu Efes Basketbol Takımı Türkiye Basketbol Federasyonunun almış olduğu kararı destekleyerek, sürece dair yaşanılanlara değindi. Şimdiye kadar oynadıkları 23 maçtan 21’ini kazanmayı başararak ligde lider olmayı başaran Efes yönetimi, alınan sonlandırma kararının da arkasında durdu.

Güncel Yazılar