Anadolu Efes Basketbol Takımı

Krunoslav Simon Dijital Ortamda Taraftarla Buluştu

Krunoslav Simon Dijital Ortamda Taraftarla Buluştu

Türkiye Basketbol Liginde ve Avrupa Liginde fırtınalar gibi esen Anadolu Efes Basketbol Takımı oyuncusu Krunoslav Simon, önemli açıklamalarda bulundu. Korona virüs sürecinde dijital platformu oldukça etkili bir şekilde kullanan takımlar arasında yer alan Efes, oyuncularını taraftarlarıyla buluşturmaya devam ediyor!

Efes takımın Hırvat kökenli oyuncusu olan Krunoslav Simon, takımının taraftarlarıyla dijital ortamda buluştu. Elinden geldiğince takıma faydalı olmayı istediğini ifade eden yetenekli basketbolcu, Efes takımında kalıcı olmayı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Kariyerime Devam Edeceğim

Anadolu Efes Basketbol Takımı bünyesinde yer almaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Krunoslav Simon, kariyerinin sonuna kadar Efes takımının kadrosunda yer almak istediğini de sözlerine ekledi. Kariyerine konsantre olduğunu ifade eden Hırvat oyuncu, basketbol severlerin sorularına da içtenlikle yanıt verdi.

Video konferans yöntemiyle taraftarlarla buluşan Krunoslav Simon, takımında şampiyonluklar yaşamayı da istediğini sözlerin ekledi. Anadolu Efes takımında forma giyiyor olmaktan memnun olduğunu ifade eden Simon, Efes kulübünü sevdiğini de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar