Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes Transfer Hazırlıklarına Başladı!

Transfer hazırlıklarına erken başlayan Anadolu Efes Basketbol Takımı rotayı Dallas Mavericks’e çevirdi. Bu kapsamda Anadolu Efes transfer hazırlıklarında da etkili bir çalışma ortaya koymaya hazırlanıyor. Özellikle Ryan Broekhoff ile sözleşme imzalamak isten Efes, böylece kadrosunu da güçlendirmeyi istiyor.

Korona virüs nedeniyle ülkemizde ve Avrupa’da liglerin sonlandırılması sonra basketbol takımları da birer bire transfer hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda Anadolu Efes takımı da özellikle Ryan Broekhoff ile sözleşme imzalamaya oldukça yakın. Avrupa’da bu basketbolcuyla ilgilenen takım sayısı çok fazla olsa da yetenekli basketbolcunun Efes takımına sıcak baktığı ifade ediliyor.

Ryan Broekhoff Efes Takımına Çok Yakın!

Anadolu Efes transfer döneminde oldukça etkili bir çalışmaya imza atarak, takımını güçlü tutmayı planlıyor. Bu kapsamda Ryan Broekhoff ile temas kuran mavi lacivertli takımın, sözleşme imzalamaya şok yakın olduğu ifade ediliyor. Avrupa kaynaklarına göre Efes takımı Ryan Broekhoff ile imzaya en yakın olan takım olarak tanımlanıyor.

29 yaşındaki yetenekli basketbolcu Ryan Broekhoff iki sezon boyunca Dallas takımında forma giydi. Şubat ayı itibariyle de serbest kalan yetenekli basketbolcunun Avrupa’daki takımlara gelmeyi istediği de biliyor.

Güncel Yazılar