Anadolu Efes kaptanı

Anadolu Efes Kaptanı Açıklama Yaptı!

Geçtiğimiz sezonun en başarılı takımı olarak karşımıza çıkan Anadolu Efes takımının kaptanı olan Doğuş Balbay, önemli açıklamalarda bulundu. Anadolu Efes kaptanı yapmış olduğu açıklamada sonlandırılan sezona dair de düşüncelerini aktardı. Şuan için çok üzgün olduklarını ifade eden Doğuş Balbay, ancak artık yeni sezona odaklamaları gerektiğini ifade etti.

Hem THY Avrupa Liginde hem de Türkiye Basketbol Liginde başarılı bir performans ortaya koyduklarını ifade eden Balbay, iyi bir ivme yakaladıklarını da ifade etti. Kupa almak için var güçleriyle savaştıklarını ifade eden Balbay, gelecek sezona dair de umutlu bir açıklama yaptı.

Sosyal Medya Hesabından Açıkladı!

Dijital platformu en etkili bir şekilde kullanabilen takımlar arasında yer alan Anadolu Efes, özellikle sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanıyor. Bu kapsamda Anadolu Efes kaptanı Doğuş Balbay, takımın sosyal medya hesabından önemli açıklamalara imza attı.

Başarılı skorer, sonlandırılan sezona dair de düşüncelerini samimi bir şekilde ifade etti. İyi bir sezon yaşadıklarını ifade eden Doğuş Balbay, bu süreçte esasında şampiyonluğa en yakın adayın kendilerinin olduğunu söyledi.          

Güncel Yazılar