Anadolu Efes

Anadolu Efes Gururlu!

Sonlandırılan basketbol sezonlarının en başarılı takımı olan Anadolu Efes Basketbol Takımı, bu başarısından gurur duyuyor. Hem Euroleague’de hem de Türkiye Basketbol Liginde lider durumda olan Anadolu Efes, bunun büyük bir başarı olduğunu vurguluyor.

Ülkemizi Euroleague’de gayet başarılı bir şekilde temsil eden Anadolu Efes, bu sezonun tartışmasız en başarılı takımı olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca basketbol Cumhurbaşkanlığı Kupasını da kazanan Anadolu Efes, bu başarılarından gurur duyduğunu ifade ediyor.

28 Maç Sonrasında Liderdi

Euroleague’de yapılan toplam 28 maç sonrasında ligde lider konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımı ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti. Özellikle etkili oyunuyla büyük beğeni kazanan Efes, Avrupa’da da ses getiren etkinliklere imzasını atıyor.

Covid 19 salgını nedeniyle Euroleague’in sonlandırıldığı biliniyor. Efes takımı her ne kadar bu ligin tamamlanmasından yana olsa da bu durumu saygıyla karşılıyor. Bununla birlikte  Anadolu Efes, 2019 – 2020 sezonunu unutulmayacak sezon ilan etti. Bunun için çok sayıda önemli etkinliğe imzasını atan Efes, sosyal medyada da etkili bir şekilde var oluyor.

Güncel Yazılar