Anadolu Efes Takımı

Anadolu Efes Takımı Kampanya Başlattı!

Ülkemizde ING Basketbol Süper Liginin lideri konumundayken ligin sonlandırılması sonrasında üzüntülü bir dönem yaşayan Anadolu Efes, iletişim kampanyası başlattı. Başlatılan iletişim kampanyasında öncelikle geçtiğimiz sezonun en başarılı takımının Anadolu Efes Takımı olduğu vurgusunun ön plana çıkartılacağı ifade ediliyor.

Yeni tip korona virüs salgını sonrasında hem ülkemizde hem de Avrupa liginde lider konumdayken, liglerin sonlandırılması kararı en çok Anadolu Efes takımını etkilemişti. Geçtiğimiz sezon itibariyle en başarılı takım olarak karşımıza çıkan Anadolu Efes, sosyal medya kanalları vasıtasıyla etkili bir iletişim kampanyası başlattı.

Sonlandırılan Sezon En Başarılı Takımı

Hem Avrupa’da hem de ülkemizde sonlandırılan liglerin en başarılı takımı olan Anadolu Efes takımı, sosyal medya üzerinden etkili bir iletişim kampanyası başlattı. Anadolu Efes’in iletişim kampanyasına hem taraftarlardan hem de basketbol severlerden yoğun bir ilgi gördüğü de ifade ediliyor.

“#UnutulmayacakSezon” etiketiyle başlatılan iletişim kampanyasının sosyal medya platformlarında etkili bir şekilde başlatıldığı ifade ediliyor. Öte yandan bu kampanyaya destek olmak için Anadolu Efes takımının internet sitesi açacağı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar