Chris Singleton Anadolu Efes

Chris Singleton Anadolu Efes’te Kalmak İstiyor

Geçtiğimiz sezon itibariyle Anadolu Efes takımının parlayan yıldızı olan Chris Singleton Anadolu Efes takımında kalmayı çok istediğini ifade etti. Takımdaki geleceğine dair önemli açıklamalarda bulunan yetenekli basketbolcu, kulübünde kalmayı çok istediğinin de altını çizdi.

Yunanistan basınından edinilen bilgiye göre Chris Singleton, Anadolu Efes’te kalmayı çok istiyor. Anadolu Efes Basketbol Takımı ile kontratının devam ettiğini açıklayan yıldız basketbolcu, kulübünün kendisine dair düşüncelerini ise henüz bilmediğini ifade etti.

Efes’te Çok İyi Bir Sezon Geçirdik

Sonlanan sezona dair de önemli açıklamalarda bulunan Chris Singleton Anadolu Efes takımının çok iyi bir sezon geçirdiğini ifade etti. Kulübün an itibariyle ekonomik şartlarını bilmediğini ifade eden yıldız oyuncu, kendisine kalırsa Anadolu Efes takımında bir şansı daha çoktan hak ettiklerinin altını çizdi.

Avrupa liginde lider konumundayken ligin sonlandırılmasına dair de bir açıklama yapan Chris Singleton, şayet lig devam etseydi, şampiyon olurduk dedi. Ayrıca takımın taraftarlarına da değinen yetenekli oyuncu, Efes taraftarlarından da övgü dolu sözlerle bahsetti.