Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes’ten Önemli Bir Hamle!

Sonlandıran 2019 – 2020 sezonun tartışmasız en iyi takımı olan Anadolu Efes Basketbol Takımı, sonlandıran sezonu unutulmaz sezon ilan etti. Unutulmayacak sezon etiketiyle sosyal medya hesaplarında yapılan kampanyada Efes takımının başarısı da vurgulandı.

Ayrıca Turkish Airlines EuroLeague’de de lider durumdayken sezon sonlanması sonrasında süreçten en çok etkilenen takımın Anadolu Efes olduğu ifade ediliyor. Sonlandıran sezonda hem Turkish Airlines EuroLeague’de hem de ING Basketbol Süper Liginde lider olan Anadolu Efes, bu sezonu unutulmaz sezon ilan etti.

Unutulmayacak Sezon!

Özellikle dijital platformları etkili bir şekilde kullanabilen Anadolu Efes Basketbol Takımı, sonlandırılan sezonu unutulmayacak sezon ilan etti. Sosyal medya hesapları vasıtasıyla söz konusu kampanyaya katılım gösterenlerin sayısının da fazla olduğu açıklandı. Bu kapsamda takımında bu kampanya destek için çeşitli etkinlikleri düzenleyeceği ifade ediliyor.

Cumhurbaşkanlığı Kupası dahil olmak üzere pek çok kolda etkili bir sezon yaşayan Anadolu Efes sonlandırılan sezonu unutulmayacak sezon ilan etti. Bu etkinliğe basketbol severlerden de etkili bir katılım gösterildiği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar