Anadolu Efes Euroleague

Anadolu Efes Euroleague Maçları Belli Oldu

Korona virüs nedeniyle önce askıya alınan Euroleague daha sonra alınan karar neticesinde sonlandırılmıştı. Sonlandırılan Euroleague’in lideri konumunda yer alan Anadolu Efes, bu karara saygı duymakla birlikte çok üzülmüştü. Anadolu Efes Euroleague macerasının gelecek sezonki takviminin açıklandığı belirtildi.

2020 – 2021 Euroleague sezonu takviminin açıklanması sonrasında Anadolu Efes takımında da hareketlilik yaşanılmaya başlandı. Üstelik 2020 – 2021 sezonunun ilk maçının da Anadolu Efes maçı olacağı açıklandı.

İlk Maç Anadolu Efes Takımının

Sonlandırılan Euroleague sezonunun gelecek yıl ne zaman başlayacağı açıklandır. 1 Ekim tarihi itibariyle başlayacak olan 2020 – 2021 sezonun ilk maçı Anadolu Efes takımının olacak. Efes Euroleague maçlarının büyük bir çekişmeye sahne olacağı ifade ediliyor.

1 Ekim tarihinde oynanacak olan Euroleague açılış maçının Efes ile Zenit basketbol takımı arasında yapılacağı açıklandı. Bu açıklama sonrasında gelecek sezon hazırlıklarına devam eden Anadolu Efes takımının gelecek sezondan oldukça emin olduğu da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar