Anadolu Efes yeni sezon

Anadolu Efes Yeni Sezona Hazırlanıyor!

Korona virüs pandemisi nedeniyle sonlandırılan ligin lideri olan Anadolu Efes Basketbol Takımı gelecek sezonun hazırlıklarına başladı. Bu kapsamda Anadolu Efes yeni sezon için etkili bir araştırma süreci içerisinde bulunuyor. Genel olarak takımın 3 madde halinde bir yol haritası oluşturduğu da biliniyor. İşte ayrıntılar!

Anadolu Efes Basketbol Takımı yol haritasını oluştururken sadece Türkiye ligini değil, EuroLeaguedeki ortamı da dikkate alıyor. Mart ayı itibariyle Avrupa Ligi askıyla alınmıştı, mayıs ayında ise Avrupa ligi sonlandırılmıştı. Anadolu Efes takımı gelecek sezon için etkili bir hazırlık dönemine giriş yapıyor.

Anadolu Efes 3 Aşamalı Çalışacak!

Gelecek sezonun hazırlıklarına start veren Anadolu Efes Basketbol Takımı 3 aşamalı bir planı devreye sokacak. Bu kapsamda kısa vadece, orta vadede ve uzun vadede planları bulunan Anadolu Efes yeni sezon hazırlıklarını böylece tamamlayacak.

Öncelikli olarak pandemi süreci sonrasında takımların transfer bütçelerinin nasıl değişeceğini görmek isteyen Anadolu Efes yönetimi, bu kapsamda rakip takipleri inceleyecek. Sonrasında transferlerine hız vermeyi planlayan Efes, böylece gelecek sezon hazırlıklarını tamamlayacak.

Güncel Yazılar