Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes Takımı Finalde!

Korona virüs pandemisi nedeniyle sonlandırılan Türkiye ve Avrupa Liginin lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımı finale kaldı. Her yıl düzenlenen Euroleague Devotion Pazarlama Ödülleri”nde finale kalmayı başaran Anadolu Efes, önemli bir başarıya da imzasını attı.

Toplamda 42 farklı kulüp arasından gerçekleştirilen bu etkinlikte Anadolu Efes takımı finale kalmayı başardı. THY Avrupa Ligi ile ULEB Avrupa Kupası’nda mücadele eden takımlar arasında finale kalmayı başaran Efes Takımı, böylece önemli bir başarıya da imzasını atmış oldu.

Sonuçlar Temmuz Ayında!

Takımların Pazarlama Projeleri üzerinden yapılan etkinlikte Anadolu Efes Basketbol Takımı, finale kalabilme başarısını gösterdi. Öte yandan finale Efes takımıyla birlikte bir Türk takımının da daha kaldığı açıklandı. Bu takım ise Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı!

Geçtiğimiz gün yapılan elemeler sonrasında toplamda 7 takımın finale kaldığı açıklandı. Bu takımlar arasında iki Türk takımının da yer aldığı bildirildi. İşte finale kalan takımlar: Valencia Basket, Alba Berlin, CSKA Moskova, Zalgiris Kaunas, Kızılyıldız mts, Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes Basketbol Takımı.

Güncel Yazılar