Anadolu Efes transfer

Anadolu Efes Transfer Çalışmalarına Başladı

Sonlandırılan sezonun lideri konumunda bulunan Anadolu Efes transfer çalışmalarına etkili bir şekilde başladı. Bu kapsamda ilk olarak Alec Peters ile yolların ayrıldığı açıklanırken, 3 farklı basketbolcuyla da prensipte anlaşmaya varıldığı açıklandı. Bilindiği üzere Efes takımı geçtiğimiz günlerde Larkin ile 2 yıllığına sözleşme imzalamıştı.

Avrupa’da ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmeyi başaran Anadolu Efes basketbol takımı, transfer çalışmasına etkili bir şekilde başladı. Bu kapsamda Efes takımının oldukça önemli transferlere imzasını atacağı da düşünüyor. Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Anadolu Efes takımı, oldukça iddialı bir şekilde hazırlık çalışmalarına devam ediyor.

Anadolu Efes Yeni Sezona Hazırlanıyor!

EuroLeague’de etkili bir şekilde basketbol oynayan Anadolu Efes transfer çalışmalarına erken başlıyor. Bu kapsamda Alec Peters ile yollarını ayıran Efes takımının, 3 basketbolcusuyla sözleşme yenileyeceği de ifade ediliyor. Bununla birlikte takımla sözleşmesi bitecek olan Tibor Plesiss ile de Efes takımının prensipte anlaştıkları da ifade ediliyor.

Ayrıca Anadolu Efes takımının Sertaç Şanlı ile de görüşmelere başladığı ve bu basketbolcuyla da prensipte anlaştıkları ifade ediliyor. Bununla birlikte Efes takımı James Anderson ile prensipte anlaşarak gelecek sezonun hazırlıklarına şimdiden başladığı ifade ediliyor.

Güncel Yazılar