Anadolu Efes basketbolcusu Sertaç Şanlı

Anadolu Efes’te Nikah Heyecanı

Sonlandırılan sezonun lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımının oyuncusu, evlendi. Anadolu Efes basketbolcusu Sertaç Şanlı, Ecem Hocaoğlu ile evlenerek, yeni bir hayata adım attı. Eşi de voleybolcu olan Sertaç Şanlı aynı zamanda Milli takımda da görev alıyor.

Korona virüs salgını nedeniyle bir süre düğünlerini erteleyen çiftin, düğünde oldukça eğlendikleri de ifade ediliyor. Nikah töreniyle evlenen çiftin, bu mutlu olayı yakınlarıyla sosyal medya hesabı üzerinden paylaştıkları da ifade ediliyor.

Sertaç Şanlı Evlendi

Hayatını voleybolcu Ece Hocaoğlu ile birleştiren Anadolu Efes basketbolcusu Sertaç Şanlı, mutlu bir ana imza attı. Aydın Büyükşehir Belediyespor takımında forma giyen Ece Hocaoğlu ile hayatını birleştiren, Sertaç, mutluluğunu sevenleriyle paylaştı. Kovid 19 salgını nedeniyle düğünün bir süre ertelendiği de biliniyor.

Anadolu Efes takımının yetenekli oyuncusu Sertaç Şanlı düğün sonrasında sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Bu paylaşımda pandemi nedeniyle düğünü ertelemek zorunda kaldıklarını ifade eden Sertaç, düğünlerini ise 2021 yazında yapmayı planladıklarını duyurdu.  

Güncel Yazılar