Anadolu Efes Basketbol Takımı

Anadolu Efes Basketbol Takımı Maçı Belli Oldu!

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Anadolu Efes Basketbol Takımı ilk maçını Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takımı ile yapacak! Geçtiğimiz sezonun en etkili takımı olarak karşımıza çıkan Anadolu Efes, yeni sezonun hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda etkili bir mücadeleyi de ortaya koymayı başaran Anadolu Efes, yeni transferlere de imza atıyor.

İNG Basketbol Süper Ligi ilk hafta maç fikstürü belli oldu. Fikstüre göre ilk maç Anadolu Efes ile Galatasaray Basketbol takımı arasında oynanacak. İlk maçta Galatasaray Doğa Sigorta Basketbol Takımı Anadolu Efes Basketbol Takımını misafir edecek!

Anadolu Efes Basketbol Takımı Yeni Sezona Hazır!

Yeni basketbol sezonuna hazırlıklarını sürdüren Anadolu Efes, ilk maçını Galatasaray basketbol takımıyla yapacak! Yeni sezona ait fikstür çekimi Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleşti. Burada çekilen fikstür törenine TBF yetkilileri ile kulüp temsilcileri de katılım gösterdi.

Fikstür çekilişi sonrasında Anadolu Efes Basketbol Takımının da ilk maçını kiminle yapacağı ortaya çıktı. Bu kapsamda kura çekimi sonrasında lacivert beyazlı takımın ilk rakibi Galatasaray oldu.

Güncel Yazılar