Anadolu Efes Basketbol Takımı Kazandı!

Anadolu Efes Basketbol Takımı Kazandı!

Korona virüs nedeniyle sonlandırılan ligin lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımı, önemli bir ilke imzasını attı! Türkiye liginde ve Avrupa liginde fırtına gibi esmeyi başaran Anadolu Efes, ülkemizde önemli bir ilke imzasını atmayı başardı.

Yakın zamanda başlatılan Avrupa’nın En İyi Pazarlama Yapan Kulübü yarışmasına dahil olan Lacivert Beyazlı takım, geçtiğimiz haftalarda finale kalmıştı. Bu etkili yarışmanın sonuçlarının açıklanmasında sonra Efes takımının bir kez daha önemli bir ilke imzasını attığı kesinleşmiş oldu!

Anadolu Efes Basketbol Takımı Başardı!

Avrupa’nın En İyi Pazarlama Yapan Kulübü yarışmasına dahil olan Anadolu Efes Basketbol Takımı, bu yarışmada birinci olarak, bir ilke imzasını attı. Lacivert  beyazlı ekip bu başarıya imza atarak, ülkemize önemli bir başarıyı da getirmiş oldu.

Avrupa’nın En İyi Pazarlama Yapan Kulübü ödülünü kazanan Anadolu Efes, böylece bu ödülü kazanan tek Türk basketbol takımı oldu. Daha önceden de bu ödülü 4 k4z kazanmayı başaran Anadolu Efes, böylece çok önemli bir başarıya da imzasını atmış oldu.

Güncel Yazılar