Anadolu Efes Yeni Sezonu Açtı

Anadolu Efes Yeni Sezonu Açtı

Geçtiğimiz basketbol sezonunun başarılı takımı olan Anadolu Efes yeni sezonu açtı. Anadolu Efes Basketbol Takımı geçtiğimiz sezon korona virüs nedeniyle sonlandırılan basketbol sezonunun lideri konumunda yer alıyordu. Takımın yeni sezonu açmış olması, taraftarları da heyecanlandırmaya yetti.

2020 – 2021 basketbol sezonunun açılışını yapan Anadolu Efes Erkek Basketbol takımı, ilk antrenmanını da yaparak, etkili bir hazırlık döneminin içerisine girmiş oldu. Türkiye Basketbol Liginin etkili takımları arasında yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımı, gelecek sezonun hazırlıkları kapsamında nitelikli bir çalışma dönemine de giriş yaptı.

Anadolu Efes Yeni Sezonu Açtı Hedef Şampiyonluk!

2020 – 2021 yeni basketbol sezonunu açan Anadolu Efes Erkek Basketbol Takımı, bu kapsamda ilk antrenmanını da yaptı. Baş antrenör olan Ergin Ataman’ın yönetiminde yapılan antrenmanın oldukça başarılı geçtiği ifade ediliyor.

Anadolu Efes Basketbol takımının yeni kulüp tesislerinde yapılan antrenman çalışmasının son derece verimli geçtiği ifade ediliyor. Bu antrenmanda kulübe yeni transfer olan Erten Gazi’nin de katılım gösterdiği ifade ediliyor. Öte yandan Anadolu Efes Basketbol takımının bir süre daha antrenmanlarına İstanbul’da devam edeceği de açıklandı.

Güncel Yazılar