Anadolu Efesin Yeni Transferi

Anadolu Efesin Yeni Transferi

Gelecek sezonun hazırlıklarını yapan Anadolu Efesin yeni transferi Erten Gazi oldu! Erten Gazi’yi yineden kadrosuna dahil eden Efes, böylece önemli bir oyun kurucuyu da renklerine bağlamış oldu. Bilindiği üzere Anadolu Efes Basketbol takımı korona virüs nedeniyle sonlandırılan basketbol liginin lideri konumunda yer alıyordu.

Gelecek sezon itibariyle kadrosunu oluşturmaya başlayan Anadolu Efes transfer çalışmaların hız kesmeden devam ediyor. Kendi altyapısından yetiştirdiği Erten Gazi ile sözleşme imzalayan Anadolu Efes, yetenekli oyuncuyu da renklerine bağlamayı başardı.

Anadolu Efesin Yeni Transferi Erten Gazi

Anadolu Efes Basketbol Takımının altyapısında yetişen Erten Gazi, yeniden kendi takımıyla anlaştı. Yapılan sözleşmeye göre yetenekli oyuncun 1 ar 1 yıllık bir sözleşmeye imza atarak, Anadolu Efes’te iki yıl daha kaldı. Lacivert beyazlı ekipten yapılan açıklamaya göre 1,92 metre boyundaki yetenekli oyuncuyla 1 + 1 yıllığına sözleşme imzandı.

1997 doğumlu olan Erten Gazi, kariyerine önümüzdeki sezon Anadolu Efes Basketbol Takımında devam edecek. Yetenekli oyun kurucunun Efes takımına imza atması sonrasında Lacivert Beyazlı takımın kadrosu da şekillenmiş oldu.

Güncel Yazılar