Anadolu Efes THY Avrupa Ligi Hazırlığında Var!

Anadolu Efes THY Avrupa Ligi Hazırlığı

Korona virüs nedeniyle sonlandırılan basketbol liginin lideri olan Anadolu Efes THY Avrupa Ligi için yapılacak olan hazırlık turnuvasına katılım gösterecek. Bilindiği üzere THY Avrupa ligi gelecek sezon maçları öncesinde takımlar için bir hazırlık turnuvası düzenleyecek. Bu turnuvaya Anadolu Efes Basketbol Takımı da katılacak!

THY Avrupa Ligi resmi internet sayfasından yapılan açıklamaya göre gelecek sezon öncesinde takımlar için bir hazırlık turnuvası düzenlenecek. Bu hazırlık turnuvasının 12 Eylül tarihinde başlayacağı ifade ediliyor. Hazırlık turnuvasına toplamda 8 takım katılacak. Katılacak takımlar arasında Anadolu Efes Basketbol Takımı da yer alıyor.

Anadolu Efes THY Avrupa Ligi Turnuvasına Katılacak!

THY Avrupa Ligi organizasyonu tarafından düzenlenecek olan hazırlık turnuvasına toplamda 8 farklı takımın katılım göstereceği açıklandı. Bilindiği üzere Avrupa Ligi 1 Ekim tarihi itibariyle başlayacak. 2020 – 2021 basketbol sezonu öncesinde düzenlenecek turnuvaya takımların da ilgi gösterdiği ifade ediliyor.

12 -13 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan hazırlık turnuvanın Litvanya’nın Kaunas kentinde yapılacağı ifade ediliyor. Bu turnuvanın uzun süreden beri maç yapmayan takımlar için önemli bir kazanım sağlayacağı da ifade ediliyor.

Güncel Yazılar