Anadolu Efes Simon İle Sözleşme Yeniledi

Anadolu Efes Simon İle Sözleşme Yeniledi

Sonlandırılan sezonun en iddialı takımı olan Anadolu Efes Simon ile sözleşme yeniledi. Lacivert beyazlı takımın geçtiğimiz sezon itibariyle forma giyen kadroyu korumak konusunda önemli adımlar attığı biliniyor. Bu kapsamda Anadolu Efes’in Krunoslav Simon’la sözleşme yenilediği ifade ediliyor.

Krunoslav Simon’la 1 + 1 yıllığına anlaşan Efes takımı böylece önemli bir ismi de renklerine bağlamayı başardı. Takımdan yapılan resmi açıklamaya göre Efes takımı oyuncusu olan ve sözleşmesi biten Krunoslav Simon ile 1 + 1 yıllık olmak üzere toplam 2 yıllığına anlaştı.

Anadolu Efes Simon Transferi Tamam

Anadolu Efes Basketbol Takımı transfer çalışmalarına hız verdi. İlk önce iç transferi tamamlamak isteyen lacivert beyazlı takım, 2017 – 2018 sezonundan bu yana takımda forma giyen Simon ile sözleşme uzattı. Böylece önemli bir yıldızı renklerine bağlamayı başaran Anadolu Efes, iç transferde önemli bir hamleyi de tamamladı.

Gelecek sezonun hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam eden Anadolu Efes ilk olarak iç transferi tamamlamayı amaçlıyor. Böylece gelecek sezon itibariyle hem Türkiye’de hem de Avrupa’da etkili bir performans ortaya koymayı amaçlıyor.

Güncel Yazılar