Anadolu Efes Dunston ile Anlaştı

Anadolu Efes Dunston ile Anlaştı

Geçtiğimiz sezonun başarılı basketbol takımları arasında yer alan Anadolu Efes Dunston ile anlaşarak, onu kadrosunda tutmayı başardı. Sonlandırılan sezonun lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol takımı transfer çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda ilk önce iç transferi noktalamayı başaran Efes, gelecek sezonun takımını oluşturuyor.

Lacivert Beyazlı takım gelecek sezonun hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. İç transfere öncelik veren Efes takımının sözleşmesi sona eren Dunston’la sözleşme yenilediği ifade ediliyor. Sözleşmesi biten yetenekli basketbolcuyla 2 + 1 yıllık sözleşme imzalayan lacivert beyazlı ekip, böylece önemli bir oyuncuyu kadrosunda tutmayı başardı.

Anadolu Efes Dunston ile 2 + 1 Yıllığına Anlaştı

ABD’li oyuncu Dunston ile sözleşme yenileyen Efes, böylece gelecek sezonda önemli bir yeteneği kadrosunda tuttu. Bryant Dunston ile sözleşme yenileyen lacivert beyazlı ekip, 34 yaşındaki oyuncuyu renklerine bağlamayı da başardı.

ING Basketbol Liginde etkili bir oyun ortaya koyabilmeyi başaran Bryant Dunston bu sayede Efes takımıyla sözleşme yeniledi. Efes takımında 7. Sezonunu oynayacak olan Bryant Dunston, takımının önemli oyuncuları arasında yer alıyor.

Güncel Yazılar