Anadolu Efes Takımı 2+1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Anadolu Efes Takımı 2+1 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Geçtiğimiz sezonun en etkili basketbol ekibi olarak karşımıza çıkan Anadolu Efes Takımı iç transferde etili bir şekilde imzalar atmaya devam ediyor! Bu kapsamda Anadolu Efes’in Amerika Birleşik Devletleri oyuncusu olan Chris Singleton ile sözleşme uzattığı açıklandı.

Efes Basketbol Kulübünden yapılan açıklamaya göre Chris Singleton ile 2 + 1 yıllık sözleşme imzalandığı da ifade ediliyor. Böylece kadrosunu tam olarak korumayı başaran Anadolu Efes, gelecek sezonun hazırlıklarına da ara vermeden devam ediyor.

Anadolu Efes Takımı İç Transferde Başarılı

İç transferde başarılı adımlar atmak noktasında oldukça başarılı olan Anadolu Efes Takımı bu sayede gelecek sezona en hazır takımlar arasında yer almayı da başarıyor. Bu konuya dair açıklamada bulunan takım koçu Ergin Ataman, forma giyen hemen her basketbolcuyla sözleşme imzaladıklarını ifade etmişti.

Anadolu Efes koçu olan Ergin Ataman, takımının geçen sezonki performansından memnun olduğunu ifade ederek, bundan dolayı iç transfere öncelik verdiklerini de ifade etti. Öte yandan kulüp yönetiminin yeni transferler için de harekete geçtiği ifade ediliyor.

Güncel Yazılar