Efes Koçu Ergin Ataman Oyuncularımızla Anlaştık

Efes Koçu Ataman Oyuncularımızla Anlaştık

Bir spor programına açıklama yapan Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman Larkin dahil hemen hemen tüm oyuncularıyla tekrar anlaşmaya vardıklarını ifade etti. Shane Larkin ile birlikte tüm basketbolcularıyla tekrar anlaştıklarını ifade eden Ataman; gelecek sezon adına da iddialı açıklamalarda bulundu.

İtalya’daki Torino Basket takımını bir yatırımcı ortaklığıyla birlikte satın alan Ataman, bu konuya dair de önemli açıklamalarda bulundu. İtalya Serie A2 Liginde olan Torino Basket takımına dair planlarını da aktaran Ergin Ataman, bu takımla izlemeyi düşündükleri yol haritasını da aktardır.

Efes Koçu Ergin Ataman Torino Basket Hakkında Konuştu

İtalya Serie A2 basket ligi takımları arasında yer alan Torino Basket takımını bir girişim ortaklığıyla satın alan Efes Koçu Ergin Atama, bu takımın önemli bir takım olduğunu vurguladı. Korona virüs nedeniyle İtalya’da liglere ara verildiğini ifade eden Ataman, Torino Basket takımının önümüzdeki sezon yüzde 90 ihtimalle 1. Ligde olacağını da ifade etti.

Öte yandan Anadolu Efes Basketbol Takımına dair de önemli açıklamalarda bulunan Ergin Ataman, kulüp olarak kadrosunda yer alan tüm basketçilerle tekrar anlaştıklarının altını çizdi.

Güncel Yazılar