Anadolu Efes Koçu Ataman’dan Önemli Açıklamalar

Anadolu Efes Koçu Ataman’dan Önemli Açıklamalar

Gelecek sezonun çalışmalarına şimdiden başlayan Anadolu Efes Basketbol takımı yavaş yavaş şekilleniyor. Bu konuya dair açıklamalarda bulunan Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman, ilerleyen süreçlerde Juventus takımıyla işbirliği yapabileceklerini de ifade etti.

Ergin Ataman, bir konsorsiyum aracılığıyla İtalya Serie A2 takımları arasında yer alan Torino Basket takımını satın aldı. Bu konuya dair açıklamalarda bulunan Ergin Ataman, ilerleyen süreç içerisinde Juventus takımıyla bir işbirliğine de gidebileceklerini ifade etti!

Anadolu Efes Koçu Juventus ile İşbirliği Yapabiliriz

İtalya Serie A2 takımları arasında yer alan Torino Basket takımını satın alan konsorsiyumu içerisinde yer alan Anadolu Efes Koçu Ergin Ataman, önemli açıklamalarda bulundu. İtalyan basınına görüşlerini açıklayan Ataman, gelecek adına da umutlu konuştu.

Yaptığı açıklamada Basket Torino ile ilgili hedeflerinin bulunduğunu ifade eden Ergin Ataman, Anadolu Efes takımından da övgüyle söz etti. Geçtiğimiz sezon harika bir sezon geçirdik diyen Ataman, gelecek sezondan da oldukça umutlu olduğunun da altını çizdi! Takımından emin olduğunu ifade eden Ataman, gelecek sezonun hazırlıklarına başladıklarını da ifade etti.

Güncel Yazılar