Anadolu Efes Sertaç Şanlı

Anadolu Efes Sertaç Şanlı ile Sözleşme Yeniledi

Geçtiğimiz sezonun lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımı, transfer dönemine etkili bir şekilde giriş yaptı. Bu kapsamda Anadolu Efes Sertaç Şanlı ile sözleşme yenileyerek, iç transferde önemli bir kazanımı da imzasını atmış oldu.

Korona virüs nedeniyle sonlandırılan geçtiğimiz sezonun lideri konumunda yer alan Anadolu Efes Basketbol Takımı, iç transferde etkili çalışmalara imzasını atıyor. Gelecek sezonun hazırlıklarına şimdiden başlayan Anadolu Efes Basketbol Takımı, Sertaç ile sözleşme uzattı!

Anadolu Efes Sertaç Şanlı İle Devam Dedi

Gelecek sezonun hazırlıklarına etkili bir şekilde başlayan Anadolu Efes Basketbol Takımı, bu kapsamda iç transferde de etkili bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Sertaç Şanlı’ya sözleşme uzatan Anadolu Efes Basketbol Takımı, tam anlamıyla önemli bir başarıya da imzasını attı.

Anadolu Efes Basketbol Takımında 2018 – 2019 sezonundan bu tarafa forma giyen Sertaç, pivot pozisyonunda oynuyor. Anadolu Efes Basketbol Takımının formasını giyen 28 yaşındaki pivotun geçtiğimiz sezon itibariyle çok daha bir performans ortaya koyduğu biliniyor. Böylece Anadolu Efes Basketbol Takımı önemli bir ismi kendisine bağlamış oldu.

Güncel Yazılar