Efes Takımı Oyuncusu Erten Gazi Açıklamalarda Bulundu!

Efes Takımı Oyuncusu Erten Gazi Açıklamalarda Bulundu!

Anadolu Efes Takımı oyuncusu Erten Gazi, birtakım önemli açıklamalarda bulundu. Anadolu Efes Basketbol Takımına gelmekle hedeflerinden birisini gerçekleştirdiğini ifade eden Gazi, ikinci hedefinin ise Milli Takım kadrosu içerisinde yer almak olduğunu ifade ettir.

Yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen bir takımda yer almaktan memnun olduğunu ifade eden Erten; gelecek adına da oldukça iddialı konuşuyor. 4 sezon boyunca NCAA forma giymiş olan Erten Gazi bu sezon itibariyle Efes takımına transfer olmuştu. Transfer olmasına dair açıklamalarda bulunan Erten; hedefleri bulunan bir takıma geldiğinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade ediyor.

Efes Takımı Oyuncusu Erten Gazi Milli Takımı İstiyor

Milli Takım forması giymeyi istediğini ifade eden Erten Gazi, daha önce de U18 Milli Takımı kampında yer aldığından söz etti. Anadolu Efes takımına gelme sürecine dair bilgi veren Erten, Anadolu Efes takımına daha 15 yaşındayken geldiğinden söz etti. Bir süre Efes takımında forma giydikten sonra kendisini akademik anlamda da geliştirmeyi hedeflediğini açıkladı. Öte yandan yetenekli basketbolcu Efes takımına yeniden geldiği için çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar