Anadolu Efes THY Avrupa Ligi Hazırlık Turnuvasına Katılmıyor!

Efes THY Avrupa Ligi Hazırlık Turnuvası

Geçmiş sezonda THY Avrupa Ligi kapsamında etkili bir mücadele ortaya koymayı başaran Anadolu Efes Basketbol Takımının; bu sezon başında yapılacak olan turnuvaya katılmayacağı ifade edildi. Daha önce Anadolu Efes Basketbol Takımının bu turnuvaya katılım göstereceği ifade ediliyordu.

THY Avrupa Ligi’nde oynayacak olan bazı basketbol takımlarının sezon başında düzenlenecek olan turnuvaya katılmaları bekleniliyordu. Ancak turnuvayı düzenleyenler tarafından yapılan en son açıklamaya göre söz konusu hazırlık turnuvasına Anadolu Efes Basketbol takımının katılım göstermeyeceği ifade edildi.

Anadolu Efes THY Avrupa Ligi Turnuvasında Yok

Yeni sezon öncesinde THY Avrupa Liginde oynayacak olan basketbol takımlarının hazırlık turnuvasına katılım gösterecekleri ifade ediliyordu. Ancak söz konusu turnuvayı düzenleyenler tarafından açıklanan bilgiye göre Anadolu Efes takımının yerine bu turnuvaya Alba Berlin Basketbol Takımı katılacak.

Öte yandan yapılacak olan turnuvaya katılacak olan takımların isimleri de açıklandı. Bu takımlar arasında Alba Berlin, Panathinaiskos ile Milan gibi basketbol takımlarının katılım göstereceği de ifade edildi. Anadolu Efes takımı ise bir dizi antrenmanla lige hazırlanacak!

Güncel Yazılar