Anadolu Efesli oyuncu Tibor Pleiss

Anadolu Efesli Oyuncu Tibor Pleiss Çok Mutlu

TRT Spor kanalına özel bir açıklama yapan Anadolu Efesli oyuncu Tibor Pleiss; takımından çok memnun olduğunu ifade etti. Bu sezon itibariyle ligde fırtınalar gibi esen Anadolu Efes takımının oyuncusu olan Tibor Pleiss, İstanbul kentini de çok beğendiğini sözlerine ekledi.

İstanbul kentinin harika bir kent olduğunu belirten yetenekli basketbolcu; gelecek sezon itibariyle de takımında kalmayı çok istediğini sözlerine ekledi. Ergin Ataman’ın sisteminden de çok memnun olduğunu ifade eden yetenekli basketbolcu; takım oyuncularıyla da iletişimlerinin şok iyi olduğunu açıkladı.

Efesli Oyuncu Tibor Pleiss Takımında Kalmak İstiyor

Alman kökenli Efes takımının oyuncusu olan Tibor Pleiss; takımla saha içerisinde ve dışarısında etkili bir iletişimlerinin de bulunduğunu ifade ediyor. İstanbul’un çok güzel bir kent olduğunun altını çizen yetenekli oyuncu; takım olarak mükemmel bir iletişim içerisinde olduklarını da ifade etti. Gelecek sezon itibariyle de takımında kalmayı istediğini açıklayan yetenekli oyuncu; Ergin Ataman ile de çalışmaktan çok mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

Sürecin herkes için zor bir süreç olduğunu ifade eden Tibor Pleiss, korona virüs sürecine dair de düşüncelerini paylaştı. Bu noktada gelecek sezon da takımında oynamayı istediğini ifade eden yetenekli basketbolcu; gelecek sezon itibariyle başarılı olacaklarını da sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar