Anadolu Efes Başantrenörü Ataman

Anadolu Efes Başantrenörü Ataman: Oynamayı İsterdik

Korona virüs sürecinde ülkemizde basketbol liglerinin sonlandırmasına dair açıklamada bulunan Anadolu Efes Başantrenörü Ataman, keşke biz de oynasaydık, tarzında bir açıklama yaptı. Türkiye’de futbol liglerinin 12 Haziran tarihi itibariyle başlamasına dair açıklamalarda bulunan Ataman, basketbol liglerinin de oynatılmasını isterdik, şeklinde bir açıklama yaptı.

Ülkemizdeki basketbol liginde lider konumdayken liglerin sonlandırıldığını ifade eden Ergin Ataman, keşke futbolda olduğu gibi basketbolda da devam edebilseydik, dedi. Basketbol liginin de futbol liginde olduğu gibi devam edilmesi gerektiğini ifade eden deneyimli teknik adam, liglerin sonlandırılmasına üzüldüklerini de ifade etti.

TFF Yönetimini Tebrik Ediyorum

Türkiye futbol liglerinin 12 Haziranda başlatılması kararını veren TFF yönetimini tebrik eden Anadolu Efes Başantrenörü Ataman, bunun spora verilen önemden kaynakladığını da belirtti. Futbola duyulan sevginin büyük bir sevgi olduğunu ifade eden Anadolu Efes takımının baş antrenörü, hem Nihat Özdemir’i hem de yönetim kurulunu tebrik etti.

Korona virüsün artık hayatlarının bir parçası haline geldiğini belirten Ergin Ataman, artık virüsle birlikte yaşamaya çalıştıklarını ifade etti. Avrupa Basketbol Liginin yüzde 70 olasılıkla başlayacağını ifade eden Ataman, ülkemizde de bu şekilde olması gerektiğini sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar