Anadolu Efes Takımında Şampiyonluk Sevinci!

Anadolu Efes Takımında Şampiyonluk Sevinci!

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası çerçevesinde düzenlenen turnuvaya katılan Anadolu Efes takımında şampiyonluk sevinci yaşanılıyor. Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvası’nda etkili bir performans sergilemeyi başaran Efes takımı; finalde Tofaş Basketbol Takımını 84 – 78 mağlup etmeyi başardı.

Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvasının final maçında Tofaş ile karşılaşan Anadolu Efes Basketbol Takımı, bu maçı kazanarak kupaya uzanmayı başardı. Bu maçı 84 – 78 üstün tamamlayan Anadolu Efes’te şampiyonluk heyecanı yaşanılıyor!

Anadolu Efes Takımında Şampiyonluk Sevinci Devam Ediyor!

Antalya’nın Serik ilçesinde gerçekleştirilen Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvasında Anadolu Efes Şampiyonluk ipini göğüsleyen takım oldu! Daha önce de 2 – 6 Eylül tarihlerinde gerçekleşen Turnuva 1’de şampiyon olan Anadolu Efes böylece çifte şampiyonluğu da tatmış oldu!

Öte yandan geçtiğimiz sezon itibariyle korona virüs nedeniyle sonlandırılan ligin de şampiyonu olan Anadolu Efes bu turnuvadaki başarısıyla gelecek adına umut verdi. Gloria Cup Uluslararası Erkekler Basketbol Turnuvasındaki performanstan memnun olan taraftar ve teknik ekibinin etkili bir hazırlık dönemine de imza attığı biliniyor.

Güncel Yazılar