Anadolu Efes Khimki Karşılaşmasına Yorumlar

Geçtiğimiz günlerde Rusya’da gerçekleşen Anadolu Efes Khimki karşılaşması 105-77 skor ile bitti. Rusya’da Khimki’yi 105-77 mağlup eden Anadolu Efes oyuncuları ve antrenörleri maça dair açıklamalarda bulundu. Daha önce Bayern Münih maçında kaybeden Anadolu Efes bu galibiyet ile toparlanmaya başladı. Takımın yetenekli ve başarılı oyuncusu Shane Larkin, Anadolu Efes Khimki Rusya maçını değerlendirdi. Maç 105-77 skorla bitmiş Anadolu Efes Khimki’yi Rusya’da mağlup etmişti. Kazanılan maçta takıma 20 sayı kazandıran Shane Larkin, maç sonrasında değerlendirmeler yaptı ve açıklamalarda bulundu. Bireysel performansın önemli olmadığını takım halinde hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Anadolu Efes’in kazanması bizim için önemli açıklamalarını yaptı. Larkin açıklamasında; “Müthiş bir galibiyet. Bayern Münih’e kaybettikten sonra bu maçı kazanmalıydık. Takımın bana ihtiyacı olan anlarda devreye girmeye çalıştım. Bireysel performansların önemi yok, Anadolu Efes kazansın yeter “sözlerine yer verdi.

Krunoslav Simon’dan Anadolu Efes Khimki Karşılaşmasına Yorum

Anadolu Efes’in başarılı oyuncusu Krunoslav Simon, Rusya’da gerçekleşen Anadolu Efes Khimki maçında elde edilen 105-77lik skorda 105 sayının 24ünü takıma kazandırdı. Anadolu Efes’in 105-77’lik bir skorla Khimki’yi mağlup ettiği maçtan sonra Krunoslav Simon karşılaşmaya dair açıklamalarda bulundu. Maç ile ilgili rahat bir galibiyet aldık şeklinde açıklamalar yaparken devamında “İyi bir galibiyet aldık. Savunmada iyi işler yapmamız gerekiyordu. Savunma ve hücumda istediğimizi iyi şekilde uyguladık, rahat bir galibiyet aldık.” açıklamalarında bulundu. Maç sonrasında rahat bir galibiyet aldıklarını vurgularken diğer takım arkadaşları gibi sevinci kameralara yansıdı.

Deneyimli Koç Ergin Ataman Rusya Maçı Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Rusya’da gerçekleşen ve 105-77’lik bir skorla kazanılan Anadolu Efes Khimki maçında Anadolu Efes takımının baş antrenörü olan Ergin Ataman Rusya’da gerçekleşen Khimki maçında Khimki’yi 105-77 mağlup etmeleri ile ilgili çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Yaptığı açıklamalarına ortaya karakter koyduk sözleriyle başlayan deneyimli ve başaralı koç Ataman sözlerinin devamında “Ortaya çok iyi bir karakter koyduk. Bayern Münih’e kötü bir maç kaybettik ama karakter gösterdik, güç gösterdik. Müthiş bir maç çıkardık.” sözlerini kullandı.