Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İçin Etkinlik

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İçin Etkinlik . Baş antrenör engin ataman çok hoş bir etkinliğe kapı aradı. Yurdumuzda bulunan birçok öğrenci için yardımda bulunmak isteyen ve kar amacı gütmeden bu uğurda yardımlar da bulunan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı için etkinlik düzenleyerek bağış toplama kararı aldı.  Baş antrenör engin Ataman, ING All-Star 2020 organizasyonu kapsamında yapılan bağış etkinliğinde üstünde kendi fotoğrafının bulunduğu ve imzalı olan formaları gelenlere ücretsiz hediye olarak dağıttı. Tek şartı olarak resimli ve imzalı formaları verdiği kişilerden Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı İçin bağışta bulunmalarını istedi. 

Kırmızı Takım’ın Baş Antrenörü olan Ergin Ataman, ING Basketbol Süper Ligi’nde büyük başarı gösteren ve çok ilgi gören oyuncuların yer aldığı All-Star2020 maçı öncesinde fotoğraf çektirme ve imza verme etkinliği yapıldı bu etkinlikte TEGV için oldukça önemli miktarda bağış toplandı.    Organizasyon aşırı ilgi gördü ve basketbol seven insanlar tarafından birçok katıla kişi oldu organizasyona. 

İlköğretim ve ortaokul öğrencilerin iyi bir geleceğe sahip olmaları için ve ülkelerine yararlı çevresine katkıda bulunan nesillerin varlığını ahlak ve eğitim öğretim çerçevesinde birleştirebilmek için kurulan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı. Bu desteğe öncülük ederek yardım toplamaya olanak sağlayan bai antrenör engin ataman bağışın toplanmasına çok sevindi. Basketbol sever halk ve Anadolu Efes takımını sevenler TEGV’e bağış yapmak ve Ergin Ataman ile tanışmak için uzun kuyruklar oluşturdu. 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Bağış yapanlara Ergin Ataman Tişörtü 

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının standına bağış yapan basketbol ve Anadolu Efes takımını severler, Anadolu Efes Spor Kulübü Baş Antrenörü Ergin Ataman ile tanışıp fotoğraf çekinip imzalı formalara sahip oldular. 

Ziyaretçiler Ergin Ataman’dan hediye imzalı forma ve fotoğraf aldıktan sonra başarılı antrenör ile tanışma fırsatını iyi değerlendirip onu ve Anadolu Efes basketbol takımını ne kadar çok sevdiklerini dile getirdiler. 

Organizasyon sayesinde Türkiye eğitim gönüllüleri vakfına güzel bir bağış toplanmasına katkı sağlandı. TEGV’e bağış yapmak isteyenler internet sitesine uğrayarak bağış yapabilir ve öğrencilere destek olabilir.  

diğer basketbol takımlarından haberar olmak için tıklayın.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı