Real Madrid maçı için iyi haber

Real Madrid maçı iöin iyi haber . Bu hafta içerisinde olacak büyük karşılaşmada Anadolu Efes takımı ile Real Madrid maç yapacak.  Basketbol severler ve Anadolu Efes takımını destekleyen kişiler için oldukça önemli olan bu maç sıralamayı belirleyecek. Geçen haftalarda 19. Galibiyetini  Asvel ile yaptığı maç ile alan Anadolu Efes  

Turkish Airlines Euroleague de uzun süre birinci sırada olan Anadolu Efes Real Madrid ile olan maçta da birincilik ve için mücadele verecek. Cuma akşamında Real Madrid ile Anadolu Efes ile sezon liderliği için çok kritik bir maç oynayacak. Real Madrid ile yapılacak maç İspanya da gerçekleşecek. İspanya da WiZink Center sahasında yapılacak maç için cuma günü 24 Ocak tarihinde saat 10 civarında başlayacak. 

Maç da Anadolu efesin sakatlanan iki oyuncusunun da katılma ihtimali olduğu bilinmekte. Bu iki oyuncu Anthony Randolp ve Rudy Fernandez’in . Önceki yapılan maçlarda başlarına gelen yaralanmalar ve sakatlanmalar sonucu bir süredir Anadolu Efes ile maçlara çıkamayan oyuncular Real Madrid maçı için deplasmana tekrar dönmeye hazırlanıyor. Sağlık durumlarının daha iyi olduğu ve maç için oldukça heyecanlı oldukları belirtilen Anthony Randolp ve Rudy Fernandez eğer maç kadrosunda bulunacaklar ise Real Madrid maçı için oldukça önemli bir gelişme olacak.  

Sakatlığı sebebiyle Rudy Fernandez, çncekii hafta Moskova’da olan i maçlara katılamadı. Anthony Randolph ise Euroleague in 16. haftasından beri maç kadosunda yer almıyor. 

Real Madrid maçı ve Shane Larkin Anadolu Efes’in rekortmeni… 

Türkiye basketbol takımlarından olana Anadolu Efes oyuncusu olan başarılı  Shane Larkin hatalığı belli oldu. Ünlü basketbolcu günlük hayatını da zorlaştıracak olan hastalığı nedeniyle oldukça zor zamanlar yaşamış ve hayatını idam ettirmekte zorlanmış. Bu hastalık ise obsesif kompülsif bozukluk (OCD)  bu hastalık çeşitli türlere ayrılmakta ve  farklı şekillerde kişide ortaya çıkmakta. Gebnel tabiriy ile bir şeye takıntılı olma şeklinde ifade edilen bu hastalık. 

Shane Larkin ise mikrop kapma ve temizlik ile ilgili kompülsif bozukluğu olduğu anlatıldı. Bu hastalığı ile basketbol sevgisi ile veda etmeyi başardı. 

Real Madrid maçı

Diğer basketbol takımlarının haberleri için tıklayın.