Anadolu Efes Basketbol

Anadolu Efes’te Anket mi Yapılacak?

Bu sezon itibariyle tabiri yerindeyse ligde fırtına gibi esen Anadolu Efes Basketbol Takımında taraftarların hangi oyuncuları seneye kulüpte görmek istediklerine dair etkili bir anket çalışmasının başlatıldığı ifade ediliyor. Bu kapsamda taraftarların kendilerinin takımın koçu gibi hissedecekleri bu uygulama sayesinde basketbol severlerin de özlemlerinin son bulması hedefleniyor.

Yaşanılan Koronavirüs salgını sonrasında ülkemizde liglerin ertelendiği biliniyor. Bu kapsamda basketbol severlerin de tribünlerden uzak kaldıklarını söyleyebiliriz. Bundan dolayı taraftarlar arasında yapılacak ankette; hangi basketbolcuların en fazla oyu alacakları ise önemli bir merak konusu olarak karşımıza çıkıyor.

Anadolu Efes’te Kimler Favori

Anadolu Efes Basketbol takımının geçtiğimiz sezonki başarı grafiğine baktığımızda kimlerin favori olabildiği sorusuna pek çok farklı isim verebiliriz. Şüphesiz verebileceğimiz yanıtlar düşünüldüğünde elbette ki takımda kalacak ilk kişi olarak karşımıza takımın koçu Ergin Ataman çıkıyor.

Ergin Ataman bu sezon itibariyle takımının oldukça agresif bir oyun ortaya koymasını mümkün kılıyor. Böylece Anadolu Efes’in hem ülkemizde hem de Avrupa liginde oldukça başarılı maçlara imza attığı da biliniyor. Yapılması planlanan bu anket çalışmasında bakalım  kimler ön plana çıkacaklar.